hero-banner
LÆR OS AT KENDE
producer and chef
OM PANTRII

Pantrii er en online markedsplads for køb og salg af fødevarer til erhverv.

Vi gør det nemt og gennemsigtigt for erhvervskunder at købe unikke, lokale og bæredygtige fødevarer - direkte fra producenten.

Vi drømmer om at bane vejen for et nyt og gennemsigtigt fødevaresystem, hvor der er plads til produkter med en historie.

Virksomheden blev stiftet i 2017 under navnet Råhandel, og skiftede navn til Pantrii i starten af 2022.

kontakt os
mail-icon
kontakt@pantrii.io
+45 92 45 01 05
Man-Fre 9:00 - 17:00
find os
location-icon
Ravnsborggade 8B. 3. sal
2200 København N
Danmark
operations team
employee-image
Anders Hermann J.
Co-founder, Partner, CEO & COO
anders@pantrii.io
44 14 01 51
employee-image
Sidra Khan
Finance Manager
bogholderi@pantrii.io
44 14 45 65
category team
employee-image
Philip K. Grønkjær
Chief Category Officer
philip@pantrii.io
44 14 03 55
employee-image
Malte Johnsen
Supplier Relations Manager
malte@pantrii.io
44 14 08 38
sales team
employee-image
Jan Andersen
Partner & Chief Sales Officer
jan@pantrii.io
44 14 05 61
employee-image
Claus Kirk
Account Manager
claus@pantrii.io
44 14 05 68
employee-image
Caroline L. Larsen
Customer Success Manager
caroline@pantrii.io
44 14 08 22
employee-image
Fernando Garcia
Account Manager
fernando@pantrii.io
44 14 01 52
PRODUCT team
employee-image
Simon McGilbray
Chief Product Officer
simon@pantrii.io
42 41 08 99
employee-image
Michael D. Mathiesen
Co-founder, Partner & Tech Lead
michael@pantrii.io
60 24 80 85
employee-image
Karlo Kasumović
Full Stack Developer
karlo@pantrii.io
employee-image
Nicolai Christensen
Developer
nicolai@pantrii.io
employee-image
Tiffany Tran
Junior UX/UI Designer
tiffany@pantrii.io
employee-image
Moritz Gehlmann
Data Analyst
moritz@pantrii.io
employee-image
Signe Bering
Head of Communications
signe@pantrii.io
44 14 03 56
employee-image
Paulo Soares
Senior Software Engineer
paulo@pantrii.io
vores bestyrelse
employee-image
Mathias B. Lorenz
Board Member
email-iconlinkedin-icon
employee-image
Johan Bülow
Board Member
email-iconlinkedin-icon
employee-image
Mogens Haahr Bagger
Board Member
email-iconlinkedin-icon
employee-image
Søren Jørgensen
Chair of the board
email-iconlinkedin-icon
støttet af
Close Cookie Preference Manager
Cookie indstillinger
Ved at trykke “Acceptér alle cookies” giver du samtykke til opbevaringen af cookies på din enhed, som forbedrer navigationen på siden, analyserer brugen af siden og hjælper med vores marketingindsatser. Mere info
Nødvendige
Cookies som er nødvendige for hjemmesidens funktionalitet.
Made by Flinch 77
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Cookie indstillinger